Polomrtvý

Filmový projekt

polomrtvy009Polomrtvý je amatérský filmový projekt vznikající pod záštitou naší skupiny. Kromě Dačických se ale na projektu podílí i spousta dalších šermířů, spolupracovali s námi například skupiny Ordures, Helios Argenteus, Páni Krašova, Vendolové, Svobodní páni z Nymbuka, Einherjar a řada dalších volných radikálů.

Milovat (či nenávidět) by nás mohli zejména fanoušci série Heroes of Might and Magic, předlohou filmu je totiž stejnojménná kampaň z jejího čtvrtého dílu.
Polomrtvý je temný fantasy příběh plný magie, soubojů, zrady a spousty situací, které jsme ve filmech vždycky chtěli vidět – až jsme se jednou rozhodli, že si je natočíme sami. Film má autorský soundtrack z dílny profesionálního DJe Filla-B (jeho hudbu jste mohli zaslechnout například v obou knižních trailerech Míly Lince, kterých jsme též autory). Natáčení probíhá již třetím rokem po víceméně celých Čechách, znalec zde pozná například Curii Vitkov, hradozámek v Jindřichově Hradci, či některá z krásných pražských zákoutí.

Na podzim 2011 dokončujeme sbírání materiálu a naplno rozjíždíme střih a postprodukci díla. Avšak kdy konkrétně budem hotovi, to polomrtvy008vědí jen bohové. Žádné médium mezi sebou nemáme, pročež konkrétní datum premiéry filmu nadále zůstává obestřeno tajemstvím a to dokonce i pro nás samotné…

Film je zamýšlen čistě jako herní tribute, a bude volně ke stažení.

Závěrem bychom rádi zmínili citát jednoho nejmenovaného spolutvůrce filmu:
„My víme, že nejsme dokonalý, tak nám to prosimvás moc nezdůrazňujte…“, kterýžto nás víceméně přesně charakterizuje.

Web projektu:

www.polomrtvy.cz

Fotky z natáčení:

Trailer k filmu:

Polomrtvý - temný příběh z rukou českých nadšenců

Tvůrčí skupina

Jako takový vedlejší produkt ke vznikajícímu projektu jsme zjistili, že nás natáčení a všechno okolo něj vlastně hrozně baví. A tak jsme se kromě Polomrtvého pustili i do dalších akcí. V našem područí tak vznikají i různé krátké skeče, reklamy, ale i třeba záznamy ze svateb a různých jiných ceremonií.

Poradíme si jak se samotným natáčením, tak i se střihem, postprodukcí, až po finální mastering, grafickou úpravu a tvorbu interaktivního DVD menu. A když budete hodní, Mathy vám k tomu všemu ještě navrch udělá webovky.

Vedoucí tvůrčí skupiny jsou Mathy, Verča a Pavlix. Jejich xichty můžete obdivovat v sekci Členové

Když se budeme držet Dačických, tak naše tvůrčí skupina (která si postupně začala říkat Half-dead tým) vyráběla oba filmové trailery k Roggyho románům Stín Černého Hvozdu a Mrtví muži netančí.

Dílo naší tvůrčí skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>