STAFF [MANIPULATION] – perfektní DVD z britských ostrovů

Jednou jsem při brouzdání fire-videama na youtubu dobrouzdal až k traileru týhle pecky a po zhlédnutí několika dalších ochutnávek bylo rozhodnuto a hned jsem objednával. Jedná se o naprosto našlápnuté DVD plné fire tríčků! DVD je k dostání na e-shopu, koupit se musí přes PayPall nebo Google Checkout a stojí v přepočtu vcelku přijatelných 550,-

KrabičkaA co za svých 550,- dostanete?

– dohromady 150min videa
– tři sekce – inspirační, výukovou a základy

Inspiračka je série videí od údajně špiček v branži tičk-točičů. Kromě jednoho davovýho videa, který je z Uber Paris akce, je všechno sice bez ohně, ale i tak se na všechno moc pěkně kouká. K vidění tu jsou jak krátký double fire-sticky, tak i dlouhý kontaktní.

Výuková část má tři podčásti – první obecně na točení s tyčí, druhá na kontaktní tyč a konečně třetí na double (ty dvě krátký v každý ruce, pro ty co netuší). V týhle části se mi nejvíc líbí spracování každýho triku. Ten je tu do detajlů popsán nejen slovně, ale i video je v klíčových částech zpomalováno a na obraz jsou kresleny dráhy tyčky a různý jiný vysvětlivky.

V sekci Basics jsou popsány úplné základy. Autorka tu mluví o tom, co dělat, co nedělat, jak se protahovat apod.

DVD je koncipováno pro úplné začátečníky a středně pokročilé, ale jako inspirace se určitě hodí i protřelým veteránům. Já osobně jsem z DVDčka STAFF [MANIPULATION] nadšenej a nelituju jediný koruny, který jsem do něj investoval.

Stránky STAFF [MANIPULATION]

Ukázky z DVD:

Trailer 1

Trailer 2

Inspiračka

Výuka – trik Conveyor belts (dopravní pás)