Palác Lucerna: 15. reprezentační ples SOŠ a SOU Praha Hostivař (4.4.2007)

První vystoupení v nové sezóně měl tu čest spatřit nás velký sál v paláci Lucerna u příležitosti jednoho z mnoha maturitních plesů, které se tu konají.

Na tomhle maturoval Martin, tudíž byla příležitost pro to, abychom se exhibovali. Prostředí reprezentativní, leč, a buďme upřímní, nijak příjemné. Naše loňská zkušenost s prostory v domě železničářů se s touto srovnávat nedala.
Ať už šlo například o kluzkost parket, nedýchatelný vzduch nebo šatnu hluboko pod úrovní země (velký sál je tři patra pod zemí a další tři patra pod velkým sálem jsou šatny).
Předvedli jsme „velkolepou“ a „monumentální“ fantasy bitvu, kde se spolu střetla armáda světla a armáda temnot. Bojovníci pocházeli z mnoha různých dob, od barbarského dávnověku až po elegantní éru mušketýrů. Tleskající publikum nechybělo, snad jen příliš klouzající parkety byly nepříjemným zpestřením (pro nás, publikum možná naše „krasobruslařská šou“ pobavila) pouze prolog a epilog, který jsme si přinesli nahraný na cd, zanikl v podivné akustice sálu.
–Roggy–

Fotky z akce